Op. Dr. Selahattin Yitgin Kimdir?

HEMOROİD BASUR DOKTORU

Op. Dr. Selahattin Yitgin

Genelde insanların çoğu hemoroid, basur vb. makat hastalıkları durumunda hangi doktora gideceğini bilemz. Şunu belirtelim ki, anal bölge rahatsızlıkların hemen hemen tümü için danışmanız gerek doktor genel cerrahi uzmanıdır. Ayrıca Genel Cerrahi doktorlarının da hepsi makat bölgesi hastalıkları ile ilgilenmez. Sağlık hizmeti alacağınız genel cerrahın Proktoloji(Makat Hastalıkları) teşhis ve tedavisinde uzmanlaşmış olması da gerekmektedir.

1971 Adana doğumlu olan Op. Dr. Selahattın Yitgin, 1995 yılında Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2000-2005 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Genel Cerrahi uzmanlık eğitimi aldı. Bu tarihten itibaren başta hemoroidal hastalıklar olmak üzere makat bölgesi hastalıklarıyla ilgili gerek yurtiçi gerekse yurt dışında çeşitli proje ve çalışmalarda aktif rol aldı. Dr. Yitgin’in uzmanlık alanları, genel cerrahi, proktoloji, gastronoskopi, kolonoskopi, basur/hemoroid tedavileri, kıl dönmesi, anal fistül, anal fissürdür.

MAKAT HASTALIKLARI

TEDAVİLERİMİZ

HEMOROİD & BASUR

Hemoroid, anal kanalın iç duvarını örten tabakanın altında oluşan, etrafındaki bağ dokusuyla birlikte genişlemiş toplardamarlara verilen isimdir.

ANAL FİSSÜR

Makat çatlağı, makat yırtığı tabirleriyle de anılan anal fissür, makattaki kasların bütünlüğünün çatlama veya yırtılma yolu ile bozulmasına verilen isimdir.

FİSTÜL

Makat içindeki bağırsak bölümü ile deri arasında normal dışı bir bağlantının oluşmasına ise makat fistülü veya tıbbi deyimi ile perianal fistül denir.

KIL DÖNMESİ

Kıl dönmesi, kuyruk sokumu bölgesinde cildin altında bir kavite (boşluk, kist) gelişimidir. Oluşan bu boşlukta, kist içinde sıklıkla kıl bulunur.

7/24 ÇEVRİMİÇİYİZ

EKİBİMİZ

Çok değerli bir insan her şeyden önce benim de hem doktorum hem de ağabeyim. İşinin ehli ve ticari değil gerekli olana yönlendiren israfı sevmeyen bir cerrah.

Mitat Yıldız
, İstanbul

Hocam size nasıl teşekkür etsem azdır. Allah sizden razı olsun! 40 yıllık sıkıntıdan kurtardınız beni. Sağ olun, var olun! Elleriniz dert görmesin!

Habil Köker
, Samsun

Ben kendisinde ameliyat oldum yaklaşık 6 ay evvel. 4.derece hemoroidim ve fissür çatlağım vardı. Şimdi çok iyiyim. 15 sene çok acılar çektim, Selahattin Yitgin hocama buradan tekrar teşekkür ederim!

Emin Yazan
, İstanbul

Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmazmış. Hocam beni o acılardan kurtardığınız için size minnettarım. Allah yolunuzu açık etsin! İyi günlerde kalın!

İbrahim Ertaş
, İstanbul

Hayırlı akşamlar hocam! Size teşekkür ederim! Sağ olun, ameliyat olduğumdan beri çok şükür iyiyim. Rabbim yolunuzu bahtınızı açık etsin!..

Mahmut Karlı
, İstanbul

Allah razı olsun sizden! Çok kötü durumdaydım. Selahattin hocam vesilesiyle ayağa kalktım çok şükür. Sizler gibi hocalarımız başımızdan eksik olmasın İnşallah! Selametle kalın hocam!

Zeliha Yıldırımyazar
, İstanbul

Doktora Danışın

Ücretsiz muayene talep et veya tedavilerimiz hakkında detaylı bilgi al
Lokasyonumuz